Regulamin Katalogu

 

Każdy użytkownik może dodać swoją siłownię, sklep, lub promocję własnej osoby do Katalogu.
Opis jak i zakres siłowni, sklepu lub trenera nie może zawierać treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.
Opis nie może zawierać treści rasistowskich, faszystowskich, propagujących przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie oraz naruszających zasady netykiety.
Użytkownik publikuje materiały na stronie WWW na własną odpowiedzialność. Nasza-silownia.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczone na stronach WWW użytkowników, jak również za poglądy i opinie wyrażone na stronach znajdujących się w Katalogu.
Za naruszenie praw autorskich przez użytkownika poprzez użycie danych stanowiących własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie użytkownik.
Wpisy, które naruszają warunki regulaminu będą usuwane bez powiadomienia użytkownika.
Tytuł i opis siłowni, sklepu czy trenera w katalogu nie może zawierać ciągu wyrazów i powtórzeń mających funkcję słów kluczowych.
Nasza-silownia.pl zastrzega sobie prawo do zmiany tytułu i opisu wprowadzanych dnaych zgłoszonych przez użytkowników.
Zastrzegamy sobie też prawo do niepodawania przyczyny usunięcia wpisu z katalogu. Nie gromadzimy również dowodów naruszania regulaminu i nie będziemy dokumentować takich naruszeń.
Użytkownik dodając dane w katalogu zgadza się na otrzymywanie e-maili od serwisu.
Nasza-silownia.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Nowy regulamin katalogu obowiązuje od momentu opublikowania.

 
 
Ogłoszenia Kartuzy | Skrypty ajax | Blog podróżniczy